Jediná česká fan-page o TTT

Srpen 2008

Myspace

7. srpna 2008 v 8:07 | Charlizee292 |  Zajímavosti, věci navíc
Tak i holky z TTT mají své myspace (omg - někdy si připadám, že jsem jediná, kdo tam nemá profil). V každém případě tady máte odkazy.. A ještě poznámka - dle mého názoru to vedou fanoušci a ne samy holky..
TTT - tak tady ve spřátelených najdete i další odkazy na MS, které sem dávat nebudu..

Diskografie

6. srpna 2008 v 16:22 | Charlizee292 |  o stránce
Tak, jedna část stránky právě prošla (snad) úspěšnou rekonstrukcí - a to DISKOGRAFIE
Pořádně jsem setřídila alba a singly. Navíc jsem zrušila rubriky texty a překlady a teď je najdete právě v diskografii - vždy u příslušné písně. Snad je to jasné.

Nový design - nové všechno

6. srpna 2008 v 11:05 | Charlizee292 |  o stránce
Takže jak jste si jistě všimli, mám tady zase jednou nový design. Snad se líbí. Náhled starého vzhledu po perexem (klik na Celý článek).
Po dlouhé době jsem se rozhodla znova pustit do vedení tohoto webu, i s vědomím, že kapela se stále naprobrala ze spánku.
Změnila jsem design, zaktualizovala menu. Teď ještě protřídím rubriky - některé jsou zde zbytečné a prostě to tady celé od základu překopu. Taky jsem zjistila, že spousta spřátelených webů buď nefunguje nebo neaktualizuje, takže tato rubrika dneškem přestává existovat a oblíbené stránky najdete v menu.
K dispozici máte taky překlady stránek do jiných jazyků (rusky a německy) - berte to prosím pouze informativně, je to přes google a sami tvůrci přiznávají, že technologie zatím ještě není dokonalá :)
Tady tedy s chutí do toho ;)