Jediná česká fan-page o TTT

Září 2007

Promo fotky - Klappe die 2te

21. září 2007 v 23:20 | Charlizee292 |  Fotky
Takže promo ke druhému albu

JAK NA TO

21. září 2007 v 22:58 | Charlizee292 |  MP3
Jelikož sem-tam nějaká zbloudilá duše neví, jak stahovat z eDisk.cz, tak sem vám sem nascreenovala postup, jak na to..
Pokud by jste měli opravdu vážný problém, že by vám nešlo stahovat ani s návodem (neotevře se okno nebo bude špatná nahrávka, dejte mi vědět, o který song jde popř. písněte na mail či icq a já to pošéfuju).
Upozorňuju, že vám nebudu posílat písničky, pokud zjistím, že odkaz je funkční a vy jen nevíte jak stahovat nebo se vám prostě nechce a připadá vám jednodušší si to nechat poslat na mail..
Jak už jsem řekla - s eDisk.cz jsem spokojená a nehodlám to měnit.. Kdyby to bylo na rapidshare, tak zase budete fňukat, že musíte čekat.. Atp.
Prostě tady máte nápovědu, tak se nemáte na co vymlouvat.. ;)

Tak do toho

3. září 2007 v 9:10 | Charlizee292 |  o stránce
Takže určitě jste si všimli, že nám začalo září (rozhodně to pro školou povinné není nic nového).
Takže i já se vydávám do školních lavic. Abych pravdu řekla v září se opět chystám trochu makat na blogu.. Uznávám, že můj zápal pro obnovu se nedaří tak jak bych chtěla, ale nic nemůže být hned.
Tím chci říct, že tohle bude mít dlouhé trvání - i několik měsíců.
Časem bych chtěla, aby se vám tady objevily zbylé překlady textů, chtěla jsem překopat fotogalerii a dodat spoustu fotek. No a co víc jsem se rozhodla, že časem vám sem dám i videa ke stažení.. Jen co najdu nějaký server, kam to nahrát (asi se shodneme, že nejlepší bude eDisk?).
Prostě bych ráda, aby tenhle blog fungoval tak jako každý jiný, i když kapela už oficiálně neexistuje a vzhledem k tomu, že je tady tenhle web v česku už zřejmně jediný funkční, tak z toho mám trochu děs. Ale to se zvládne ;)
Kdyžtak si připiště do komentářů co byste tady rádi a já udělám téměř cokoliv, abych vám vaše přání splnila :)
Tak hurá do nového školního roku.
Charlizee292 ;) =*