Jediná česká fan-page o TTT

Únor 2007

Říjen 2006

12. února 2007 v 19:23 | Charlizee292 |  Fan-Mag
Mno říjnové číslo.. Nemám tucha co v něm mohlo být, ale určitě něco zajímavého.. Nevím proč, ale buď jsem si toho nevšimla nebo to tam dali se zpožděním :D

Narozky

11. února 2007 v 18:36 | Charlizee292 |  Novinky
Takže pokud patříte mezi podobné aktivisty jako já, určitě víte, že 24.2. oslaví Ricky 29. narozeniny. Tudíž jí předem přeju všechno nejlepší a hlavně moc moc štěstí v budoucím životě.

Konec

10. února 2007 v 17:06 | Charlizee292 |  Novinky
TIC TAC TOE BEENDEN IHRE KARRIERE
Jo tak přesně tohle oznamují oficiální stránky. Managemant se pro to rozhodl z mnoha různých důvodů.
Holky oznámily konec.. a teď jen co na to říkají na oficiálkách:
RICKY
Ahol miláčci, bohužel neměl náš Comeback dlouhé trvání. Nebyla to povinnost. Přesto to byl pro mě zvláštní a krásný čas. Děkuji za vaši věrnou podporu a láskyplnost. Určitě vám budeme hodně chybět, ale určitě se zase někdy potkáme. Jazzy, Lee a já se rozcházíme v dobrém a neztratíme se.
Zůstanete v mém srdci a já na vás nikdy nezapomenu.
10000 polibků od vaší Ricky.
JAZZY
Pro nejbáječnějsí fanoušky na světě, moc mě to mrzí, ale už je všechno pryč. Osobně jsem z toho stejně zklamaná jako vy, "Tic Tac Toe" byly můj životní sen..
Miluju když jsem s holkama na jevišti a vystupujeme, potkala jsem se s tolika báječnými lidmi a prožila s nimi pár úžasných hodin. Připadá mi těžké říct sbohem, ale v mém nitru to bude vždy - jednou, nějak, někde se zase všichni sejdeme a bude to příjemné. Hudba je pro mě útočiště, láska, přátelé, ale také vzpomínky. Přála bych si, aby jste na nás nezapomněli, porotože já na vás nezapomenu. Protože jsem prožila ty nejkrásnější okamžiky v mém krátkém životě. Proto vám chci poděkovat, jste největší... Děkuju!!
Zase jednou a nezapomeňte: "Můžete dosáhnout všeho, ale musíte v to věřit." "Nebe je hranice!"
S veškerou úctou a plna lásky, vaše Marlene, alias Jazzy
Bohužel Lee tam prohlášení nemá.
Mno.. Blog se nechystám ukončit.. S tím opravdu nepočítám, i když na něm v poslední době moc nepracuju.. Ale chtěla jsem dodělat překlady a taky změnit design.. S tímhle blogem mám ještě své plány a i když holky nebudou pokračovat, tak tenhle blog tu bude - co kdyby si to jenou rozmyslely? A navíc - fanoušci tady budou pořát a pro ně jsem tenhle blog vytvořila.
Charlizee