Jediná česká fan-page o TTT

Začátek

15. července 2006 v 14:19 | Charlizee292 |  Historie
Nejznámější německá rapová skupina pochází z Porúří. Vznikla na HIP-HOPovém festivalu konaném v Dortmundu v roce 1995. Liane (Lee), která HIP-HOP zbožňuje, tam samozřejmně nemohla chybět. Už ve školním kroužku rapovala poměrně úspěšně. Samozřejmně nemohla připustit, aby se nevědělo o jejím talentu a tak se chtěla zviditelnit. Proto co nejprudčeji tleskala propoceným fešákům na podiu a ti si samozřejmně krásné Lee všimli. Tak dostala mikrofon a fakt dobře zarapovala kousek love-songu.
V publiku stály dvě další holky - Marlene (Jazzy) a Ricarda (Ricky). Byly výkonem co předvedla Lee totálně unešené. Když Lee rapovala "None of your Business" od dívčí skupiny Salt'n'Pepa nestála od ní Ricky moc daleko v publiku. Vyskočila za Lee na podium a rapovala s ní, za to sklidily obrovský alpaus. Jazzy se k nim k oběma přidala a klapalo jim to tak, že to vypadalo, že se znají věčnost. Publikum bylo nadšené. Tři úplně neznámé a drobné dívky ukázaly na mužském konkurzu, kdo je žádaný. A nejen publikum si podnítily svými výkony - ale také úplnou náhodou přítomnou manažerku Claudiu A. Wohlfromm. Ta za svoji kariéru slyšela už dost snažilů a nikdo na ni ještě neudělal takový dojem jako tyhle tři. Když je viděla, úplně se jí zatočila hlava. Ty tři stále bouřily na scéně a všechny překvapovaly čím dál víc. Její kolega tedy dostal nápad - po skončení jejich vystoupení si holky našel a přetlumočil jim Claudiinu představu - že se sice vůbec neznají a že jsou každá úplně jiná… no prostě to bylo pro tři šoubyznysem neprotřelé holky celé popletené. No, ale nakonec je prostě ti dva přesvědčili, že jako trio můžou na hodně dlouho dělat dobrou muziku, a že by si to alespoň mohly vyzkoušet. A tak si je vzala motivovaná Claudia pod ochranná křídla.
Děvčátka dostala pár rad a poučení, co je může potkat a kdovíco. No a než byjste řekli švec, měly smlouvu v kapse a stály v nahrávacím studiu. Claudia je seznámila s textařem a producentem Torstem Börgrem. Lee, Jazzy, Ricky a Börger dali hlavy dohromady a vytvořili z toho takový malý - velký mišmaš - vzešly z něj nám velmi dobře známé, prvotřídní songy jako: "Ich find' dich Scheiße", "Funky", "Leck mich am A, B, Zeh", "Verpiss dich". Claudia se samozřejmně ujala vedení jakmile to bylo hotové a položila teda otázku, na které závisela existence skupiny: Jak se budou jmenovat? Jaké jméno dát třem mladým slečnám? Muselo to být něco hravého, dobře vyslovitelného a zapamatovatelného… No a pak si Lee vzpomněla, že se v amerických školách hrává hra - piškvorky - Tic Tac Toe (no znáte přece všichni tu debilní hru - je tam devět políček a vy musíte dát tři své znaky - kolečka nebo křížky - do jedné řady). Bylo rozhodnuto a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama