Jediná česká fan-page o TTT

Ne moc dobrý období

15. července 2006 v 14:26 | Charlizee292 |  Historie
24.2.1997 se Tic Tac Toe ukazují z docela jiné stránky - v tento den jim totiž vyšel nový singl "Warum?" - první z nového alba. Doteď byly považovány za skupinu nehorázně drzou s veselými a poťouchlými songy. Nový song byl však vážný a smutný. Ještě depresivnější než "Verpiss dich". "Warum?" je song o drogové aféře jedné kamarádky Lee. Song se stal platinovým a dlouhé týdny se držel na vrcholcích nejen německých hitparád. Přesto si Tic Tac Toe - a především Lee - moc radosti neužily.
Jejich radost byla zkažena tím, jak z nich bulváry vytvořily "továrnu na skandály".
Začalo to krátkou správou s titulkem: "Tic Tac Toe - jsou už vykopávky?" - šťouraví reportéři měly nějaké nesrovnalosti s věkem členek skupiny. Ale tohle byl opravdu jen začátek - 26.3.1997 uveřejnil BILD správu s titulkem: "Tragédie u Tic Tac Toe - stala se slavnou a její muž spáchal sebevraždu". A Lee mohla začít vysvětlovat svůj život před Tic Tac Toe.
V roce 1995 si Lee vzala svého přítele Franka - oba se narodili v Iserlohnu, oba byli "míšenci" a oba byli pověstní svou pracovistostí. Frank pocítil úspěch - krátce po sňatku se dala Lee k TTT. Ale zároveň se mu nelíbilo, že nebyla vůbec doma, že se vedle ní necítil jako hlava rodiny, ale především měl dojem, že už ho nepotřebuje když vydělává takové prachy. Frank byl v depresích, cítil se zamindrákovaný a bál se, že už ho Lee tolik nemiluje. Měl pocit, že už nepatří do jejího světa. Jednou větou: Byl prostě a jednoduše totálně žárlivý na svoji úspěšnou ženu.
20.4.1996 (ne nespletla jsem se v roce, jdeme trochu zpět) se konalo udílení cen VIVA COMET - první vrchol v kariéře skupiny. V tento den dal Frank Lee ultimátum: buď on nebo její kariéra a tak se Lee vzdala kariéry. 20.8.1996 byl den udílený čestných cen VIVA COMET a Frank zmizel beze stopy. 23.3.1997 byla nalezena jeho mrtvola u jednoho nočního klubu - přesněji řečeno naproti v nějakém baráku nebo tak něco, se oběsil na stropním trámu.
Ale tímto problémy pro Lee vůbec neskončily. Nějaká plátek vyhrabal v její minulosti, že když jí bylo 18 a neměla zhola nic, živila se krátkou dobu jako prostitutka. Dokonce se objevily infa, že točila porno, byly ale klamné a nic takového se nedělo. No a teď se není čemu divit, že dost lidí začínalo mít vztek - jedna Hamburská firma jménem Tic Tac Toe podala na základě skandálů žalobu na zemský úřad v Hamburku - že skupina ničí dobré jméno firmy a bla bla. Takže skupina dostala na dobu neurčitou - dokud se vše neprošetří - zákaz používat své jméno. Nakonec se nic nedokázalo a holky si mohly název ponechat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama